Виробник плит
ратанових, люмових, бамбукових

Знижка

На основі високоякісного МДФ, HDF, розроблені панелі, вкриті плетеною корою ротана (пальми Calamus Rattan екзотичних тропічних лісах Азії). Ми пропонуємо широкий діапазон відтінків натурального ротана: білих, коричневих і сірих, більш яскраві кольори - малиновий або колір м'яти.
 
Природу в інтер'єр будинку також вносить бамбукова тростина яка сягає у природі 40 метрів заввишки. Панелі вкриті ззовні шаром бамбука, сама панель в основі має МДФ. Екзотична деревина стимулює уяву, крім того вона легка, міцна і довговічна.
 
Також ми здійснюємо продаж люмових панелей. Люм - назва продукту у вигляді тканини зплетеного на спеціальних верстатах (так званий Ткацький верстат) по технології американського винахідника Маршалла Бернса Ллойда. Люмові килимки є зовнішнім шаром плит, всередині панелі МДФ.
Цікавий колір, міцність і довговічність. 
 
UNITEK також розробив 20 нових панелей на основі екошкіри, з сучасним дизайном. Основа виробу - "сотова плита" HDF, вкрита екологічною шкірою.
Панелі легкі та надійні.  
 
Також в наявності панелі, оклеєні шпоном натурального дерева.
Відповідно зовнішня поверхня ідентично повторює природній вигляд деревини.
У нашій пропозиції ми маємо п'ять видів шпону з горизонтальною або косою структурою: простий дуб, вузлуватий дуб, бук, клен, американський горіх.